Sobota, 04 Kwiecień 2020 r. ,   Izydora, Wacławy
aj-press

Auto GTA - skup samochodów od właścicieli starych książek

   4
Auto GTA jest skupem samochodów świadczących swoje usługi nie tylko na terenie Wrocławia, ale również w całym województwie Dolnośląskim. Skup aut obejmuje swoim zakresem działania nie tylko zadbane samochody, ale również te powypadkowe, uszkodzone i nadające się do złomowania. 

Priorytetem jest to, aby auta dostarczane przez klientów pochodziły z roczników 1990-2017. Formalności zostaną załatwione, a więc w krótkim czasie po rozpoczęciu wstępnych rozmów otrzyma się gotówkę za sprzedawane auto.

Skup samochodów to najlepsze rozwiązanie dla właścicieli aut dostawczych, specjalnych czy też osobowych, którym zależy na tym, aby transakcja przebiegła sprawnie i bezstresowo. Auta nie muszą posiadać aktualnych opłat, nie trzeba również dostarczać ich dowodu rejestracyjnego czy też karty pojazdu. 

Przyjmowane są zarówno samochody pochodzące od klientów prywatnych, firm, jak i te poleasingowe. Z pracownikami skupu można skontaktować się telefonicznie lub też mailowo. Wycena jest bezpłatna, a decyzja należy do klienta. Atutem jest również to, że pracownicy dojeżdżają do klientów.
Adres
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13
51-171 Wrocław
Strona WWW
Telefon
NIP
8951876724
REGON
020742967

© 2015